Rejestracja nowej firmy na platformie jERP.eu™

Aby móc skorzystać z modułu jHarvest™ trzeba mieć dostęp do systemu jERP™.

Najprostrzą i jednocześnie najtańszą metodą uruchomienia systemu jERP™ jest skorzystanie z platformy chmury jERP™.

W celu rejestracji nowej firmy należy po wejściu na stronę jERP™.eu skorzystać z zakładki Zarejestruj się na 30 dni za darmo.

W zakładce wybieramy moduł jHarvest™, a następnie uzupełniamy dane firmy i potwierdzamy rejestrację klikając Złóż zamówienie na miesięczny okres testowy. Po zakończeniu rejestracji na podany adres mailowy zostanie wysłana automatyczna wiadomość z wygenerowanym linkiem do nowego systemu.

Dane do logowania użytkownik ustala samodzielnie w formularzu rejestracji.


Rejestracja nowej firmy w chmurze jERP.eu

Rejestrując nową firmę w chmurze jERP.eu można dodatkowo utworzyć wersję testową dla swojego systemu.

Rejestrując się na stronie jERP.eu nalezy pamiętać, że zamówienie okresu próbnego nie wiąże się z obowiązkiem zakupu usługi po upływie miesiąca od daty udostępnienia usługi.

Rozpoczęcie płatnej usługi będzie wymagało potwierdzenia przez użytkownika chęci korzystania z systemu poprzez stronę jERP.eu lub wiadomość e-mail na adres support@jerp.eu.

Przedstawiona cena to koszt wybranej usługi po podjęciu decyzji o wykupieniu płatnego dostępu. Promocje otrzymane na podstawie kuponów będą liczone od daty zakupu płatnego dostępu do usługi.

Dane wprowadzone w okresie darmowym będą dostępne po wykupieniu płatnej usługi, jednak w przypadku rezygnacji z systemu po okresie próbnym nie będą one objęte obowiązkiem przechowywania ich i udostępniania przez okres 5 lat od daty wygaśnięcia usługi.